Contacten en e-mail adressen

DSC_0234
Wim van Dijk
Voorzitter

voorzitter@topspinners.nl

Leonie de Jong1
Leonie de Jong
Secretaris

secretariaat@topspinners.nl

DSC_0614
Nico Ligthart
Penningmeester

penningmeester@topspinners.nl

JoyceReimerink-298x300
Joyce Reimerink
Algemeen bestuurslid tennis

wedstrijdcommissie@topspinners.nl

Ivo Klerkx-2
Ivo Klerkx
Algemeen bestuurslid Padel

padel@topspinners.nl

Ingeborg Kuys
Ingeborg Kuys
Communicatie

communicatie@topspinners.nl

DSC_0194
Vanity Steneker
Jeugdcommissie

jeugdcommissie@topspinners.nl

DSC_0621
Bart Zwerink
Sponsorcommissie

sponsorcommissie@topspinners.nl

PHOTO-2020-06-02-14-46-49

Ingrid Hofman


Gastvrouw / ledenadministratie

ledenadministratie@topspinners.nl

Bar-
commissie
Bas van Dijk
Barcommissie

barcommissie@topspinners.nl

DSC_0231
Jeugdcommissie
Jeugdcommissie

jeugdcommissie@topspinners.nl

Wedstrijd-commissie
Nathalie ter Heegde
Toernooien en Verenigingscompetitie-leiding (VTL en VCL)

ac@topspinners.nl