10 juni 2020: 500 leden!
Wat zijn wij trots op deze mijlpaal! Zeker in deze bijzondere periode, waarin de tijd toch ook even heeft stilgestaan. Dit feestje willen we uiteraard niet alleen met ons 500ste lid, Noëlle Keuter, vieren, maar met ál onze leden!

Daarom ligt er voor onze seniorleden vanaf vrijdag 12 juni per woonadres een blik padel- of tennisballen naar keuze klaar bij onze sponsor HoenSport Enschede aan de Kuipersdijk 23. Op vertoon van je KNLTB-pasje en vermelding van je woonadres, kan ieder senior lid tot 1 juli 2020 een blik ballen bij deze sportzaak ophalen. Ieder seniorlid ontvangt hierover van ons secretariaat binnenkort een mail. Inleveren van een kopie van deze mail is ook voldoende om de ballen te kunnen ophalen. In de sportzaak wordt bijgehouden wie de ballen heeft ontvangen.

Onze jeugdleden worden getrakteerd op iets lekkers na de training.

Deze actie loopt tot 1 juli 2020 en geldt ook voor alle seniorleden (1 blik per woonadres) die zich nog aanmelden vóór 1 juli 2020.

Wij willen al onze leden heel erg bedanken voor jullie trouwe lidmaatschap en betrokkenheid!
Bedankt!