Contacten en e-mail adressen

Voorzitter
Erik Brager
Voorzitter

voorzitter@topspinners.nl

Leonie de Jong1
Leonie de Jong
Secretaris

secretariaat@topspinners.nl

martin_kleinst
Martin Oldejans
Penningmeester

penningmeester@topspinners.nl

Algemeen bestuurslid jeugd
Maroesja Wolbers
Algemeen bestuurslid jeugdcommissie

jeugdcommissie@topspinners.nl

Algemeen bestuurslid Padel
Mathijs ter Haar
Algemeen bestuurslid Padel

padel@topspinners.nl

Hendrik van der Linde1


Hendrik van der Linde


Algemeen bestuurslid

hendrik@topspinners.nl

Ingeborg Kuys
Ingeborg Kuys
Communicatie

communicatie@topspinners.nl

Wedsrijd-commissie
Joyce Reimerink
Wedstrijdcommisie

wedstrijdcommissie@topspinners.nl

Sponsor-commissie
Richard Delsing
Sponsorcommissie

sponsorcommissie@topspinners.nl

Erzsi Postma1


Erzsi Postma


Gastvrouw / ledenadministratie

ledenadministratie@topspinners.nl

Bar-
commissie
Bas van Dijk
Barcommissie

barcommissie@topspinners.nl

Bar-commissie
Rini Reimerink
Barcommissie

barcommissie@topspinners.nl

Wedstrijd-commissie
Nathalie ter Heegde
Toernooien en Verenigingscompetitie-leiding (VTL en VCL)

ac@topspinners.nl

Enschede Topspinners
15°
onbewolkt
Luchtvochtigheid: 72%
Max 20 • Min 19
22°
Ma
16°
Di
17°
Wo
 
NAVIGATIE MENU (rechts en links)