Contacten en e-mail adressen

Voorzitter
Erik Brager
Voorzitter

voorzitter@topspinners.nl

topwijf
Leonie de Jong
Secretaris

secretariaat@topspinners.nl

martin_kleinst
Martin Oldejans
Penningmeester

penningmeester@topspinners.nl

Algemeen bestuurslid jeugd
Maroesja Wolbers
Algemeen bestuurslid jeugdcommissie

jeugdcommissie@topspinners.nl

Algemeen bestuurslid Padel
Mathijs ter Haar
Algemeen bestuurslid Padel

padel@topspinners.nl

Oproep


Hendrik van der Linde


Algemeen bestuurslid

hendrik@topspinners.nl

Ingeborg Kuys
Ingeborg Kuys
Communicatie

communicatie@topspinners.nl

Wedsrijd-commissie
Joyce Reimerink
Wedstrijdcommisie

wedstrijdcommissie@topspinners.nl

DSC_0020
Marike Bellers
Ledenadministratie

ledenadministratie@topspinners.nl

Sponsor-commissie
Richard Delsing
Sponsorcommissie

sponsorcommissie@topspinners.nl

Wedstrijd-commissie
Nathalie ter Heegde
Toernooien en Verenigingscompetitie-leiding (VTL en VCL)

ac@topspinners.nl

Bar-
commissie
Bas van Dijk
Barcommissie

barcommissie@topspinners.nl

Bar-commissie
Tineke Reimerink
Barcommissie

barcommissie@topspinners.nl

Bar-commissie
Rini Reimerink
Barcommissie

barcommissie@topspinners.nl

Groundsmen
Willem Janssen & Gerard Nijhuis
Baancommissie
Erzsi Postma


Erzsi Postma


Gastvrouw / ledenadministratie

ledenadministratie@topspinners.nl

Enschede Topspinners
7°
onbewolkt
Luchtvochtigheid: 75%
Windkracht: 3m/s W
Max 5 • Min 4
12°
Wo
14°
Do
17°
Vr
 
NAVIGATIE MENU (rechts en links)