Vrijdagavond Dames 1, 2e klasse

Liz van der Heijden (C)
Arlette Zandvoort
Carla Bruynel
Robien Klaase-Schreuder
Alice Bökkerink
Leonie de Jong
Sylvia ten Tusscher-Leushuis
Marja Meulemans
Sabine Hartgerink

Vrijdagavond Dames 2, 3e klasse

Martine Middendorp (C)
Lieske Stevens
Sandra van Dijk
Ingrid Baveld
Karin de Jonge
Jojanneke Hazelhoff
Linda Nijhuis-Weber
Petra Haafkes-Koop

Zaterdag Dames 1, 1e klasse

Debbie Reimerink (C)
Nalou Cozijn
Annelie Goedhart
Sophie van der Veen
Carlijn Nijland
Evelyn Podzimek-Büermann

Zaterdag Dames 2, 4e klasse

Joyce Reimerink (C)
Nathalie ter Heegde
Patty Rademaker
Astrid Bosman
Brenda de Boer
Miriam Tusveld
Lisette Scholten

Zaterdag Dames 3, 4de klasse

Anja Zomer (C)
Marloes Reinink
Saskia Strating
Sandra
Danielle Regeling
Marjon Mulder

Zaterdag Dames 4, 4de klasse

Maaike Bongers (C)
Maaike Jacobs
Kristel Fiselier
Carmen Greve-Fiselier
Ingrid Oort
Suzan ten Barge

Zondag Heren 1, 4de klasse Landelijk

Maurice van Zijl (C)
Naud Schuitemaker
Marc de Vos
Lars Epping
Romano Abdo

Vrijdagavond Heren 1, 2de klasse

Gerrit-Jan Elshof (C)
Bart Groothuis
Huub Dercksen
Paul Ganzeboom
Jeroen Nuyts
René Schaap
Fred van Duin
Derk Meijer

Vrijdagavond Heren 2, 3de klasse

Richard Delsing (C)
Ramon Cambridge
Marc Knoop
Richard Hondebrink
Hans van Gelder
Luuk Keupink
Ivo Klerkx
Paul Konter

Vrijdagavond Heren 3, 4e klasse

Bouwe Regeling (C)
L. v.d. Kleij
Wim Smit
Marcel Scheeper
Hendrik van der Linde
Martin Oldejans
Frans Roelofs

Vrijdagavond Heren 4, 4e klasse

Han Beunk (C)
Hans Olthof
Fred Hugen
Rene Huitink
Yusuf Oztas
Gerwald Epping
Peter Riesebos

Vrijdagavond Heren 5, 5e klasse

Martin Haafkes (C)
Joost Klaase
Erik Brager
Gerard Nijhuis
Arjan van Veen
Peter Westerveld
Anton Sanders
Rob Sprakel

 

Zaterdag Gemengd 1, 4de klasse

Rob Wormgoor (C)
Laura Tuller
Floor Oversteegen
Olga Heijtmajer
Fabian Perik
Edwin Tuller
Jeroen van de Pol

Zaterdag Heren 1, 2e klasse

Arjan Kromhof (C)
Paulo Zocca
Pim Heinhuis
Maarten Heutink
Frederik Kromhoff
Ton van Snellenberg

Zaterdag Heren 2, 3e klasse

Frank Elkink (C)
Tim Holman
Jasper steenhuisen
Leon Deters
Stag Froma

Zaterdag Heren 3, 4e klasse

Koert te Nijenhuis (C)
Maarten te Nijenhuis
Tim te Nijenhuis
Wessel Liemburg
Stijn Timmen

Zaterdag Heren 4, 5e klasse

Stephan Regeling (C)
Patrick Zandvoort
Barend Willemsen
Ron Havenith
Hans Louwers
Paul Lubben

 

Enschede Topspinners
-2°
onbewolkt
Luchtvochtigheid: 86%
Windkracht: 2m/s NNO
6°
Ma
3°
Di
1°
Wo
 
NAVIGATIE MENU (rechts en links)